• Demot na dziś: kozienicki Titanic

  przez  • 4 kwietnia 2012 • ELKO, Na luzie, Wydarzenia • 4 komentarze

  O demotywatorach słyszał chyba każdy. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że serwis Demotywatory to sieciowy hit za pomocą którego można tworzyć śmieszne (albo i nie) zestawienia obrazków z krótkim wyjaśnieniem. Poniższego demota zna chyba pół internetu, przynajmniej tego luźno związanego z Kozienicami. Ale jest tak dobry, że wrzucamy go i u nas, bo może komuś jakimś cudem umknął. Do kin lada dzień wejdzie film „Titanic 3D”, ale Kozienice mają swojego Titanica:

  Swoją drogą, mamy nadzieję, że autor tego demota kierował się tylko i wyłącznie swoim poczuciem humoru i że treść nie ma tzw. „drugiego dna”. Wolelibyśmy jednak, aby nasz, kozienicki Titanic nigdy nie zatonął!

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  4 komentarzy do Demot na dziś: kozienicki Titanic

  1. 4 kwietnia 2012 o godz. 23:31

   Hipokryzja…. Elektrownia jest w Świerżach! Połowa mieszkańców Kozienic na oczy elektrowni nie widziało a przywłaszczacie coś co jest w innej miejscowości. Kpina.

   • Fer
    5 kwietnia 2012 o godz. 01:20

    Wolne żarty kolego, połowa mieszkańców? Chyba, że bierzesz jeszcze pewnie pod uwagę pewnie tych którzy żyli przed rokiem 1970.
    Skoro nazwali ją „Kozienice” powód jakiś ku temu istniał. Było mądrzyć się lat temu ileś i walczyć o nazwę El. „Świerże Górne”. Ta nazwa to 40 lat tradycji, które wrosło w region i umiejscowiło to miasto na mapie Polski.

  2. JarKo
   5 kwietnia 2012 o godz. 17:46

   Ja uważam że jakby nie ta elektrownia, to by nie było ani świerzy ani większej części kozienic 🙂
   wszystko co jest w tym mieście zawdzięczamy elektrowni. Cześć:)

  3. NN
   5 kwietnia 2012 o godz. 20:47

   no i ubodlo jakiegos swierzaka 😛

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *