• Startujemy

  przez  • 4 kwietnia 2012 • Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Witamy Czytelników serwisu Wirtualne Kozienice!

  Cel naszego przedsięwzięcia jest bardzo prosty. Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Po prostu „lubimy to” miasto.

  Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Nie interesują nas suche informacje, bo w internecie liczy się przede wszystkim wzajemna wymiana zdań. Zamierzamy na bieżąco publikować najważniejsze informacje, wzbogacone o analizy, opinie i komentarze naszych rozmówców. Liczymy również na Was. Jeżeli jesteście w posiadaniu jakichś ciekawych materiałów, bądź byliście świadkami niecodziennego wydarzenia – piszcie do nas na adres kontakt@wirtualnekozienice.pl. Zachęcamy także do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku. Tam też jesteśmy obecni i tym kanałem również możecie się z nami komunikować.

  Z reguły piszemy krótko, ale rzeczowo. W dłuższych relacjach, analizach, reportażach lub wywiadach będziemy się starali dostarczyć Wam wiele unikalnych informacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Od internetowej „napinki” w komentarzach wolimy pozytywny luz i konstruktywną dyskusję. Motto naszej strony brzmi „tu bije serce miasta”, bo chcemy, aby Wirtualne Kozienice były najżywszym i najchętniej odwiedzanym serwisem o Kozienicach. Droga nie będzie łatwa, ale z Waszą pomocą na pewno nam się uda.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *