• Kwietniowe promocje i Test Coopera. Garść informacji z KCRiS

  przez  • 10 kwietnia 2012 • Sport, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Święta, święta i… chyba znowu należałoby zrzucić trochę zbędnych kilogramów, o które wzbogaciliśmy się przez ostatnie dni, co? Tak się składa, że Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu przesłało nam garść informacji o swojej kwietniowej ofercie. Warto rzucić okiem.

  „Orzeźwiający kwiecień na basenie” przewiduje np. od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:00 do 15:00 zakup za jedyne 10 zł biletu na basen bez ograniczenia czasowego. Ostatnie promocyjne wejście przewidziano na godz. 14:00. Na basenie obowiązują także tzw. „szczęśliwe godziny”, w ramach których w każdy poniedziałek, środę i piątek, bilet wykupiony w godzinach od 18:00 do 22:00 również upoważnia do przebywania na basenie do woli. Zorganizowane grupy mogą jednak dać sobie spokój, gdyż ta oferta obejmuje jedynie klienta indywidualnego. Z kolei w soboty i niedziele rodziny z co najmniej jednym dzieckiem, po pierwszej godzinie spędzonej na basenie (w normalnej cenie) dostaną 50 proc. upustu na każde kolejne 6 minut.

  Szczęście mają także urodzeni w kwietniu, którzy mają okazję skorzystać z bezpłatnego biletu urodzinowego. Warunek: jubilat musi przedstawić dokument tożsamości potwierdzający datę urodzin. W tym wypadku osoby towarzyszące zapłacą jedynie za pierwszą godzinę. Można też zaszaleć i zorganizować swojemu dziecku na basenie całe przyjęcie urodzinowe – z poczęstunkiem, zabawą w przeznaczonej do tego sali lub na hali basenowej, a nawet z udziałem profesjonalnego kaowca (no dobra, animatora)! O szczegóły najlepiej zapytać dzwoniąc pod nr telefonu 611-72-33.

  Ciekawą ofertę dla kobiet posiada z kolei Centrum Odnowy Biologicznej. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 17:30 wejście do centrum kosztuje promocyjne 10 zł. Po przekroczeniu standardowego czasu, dopłata będzie jednak naliczana według aktualnego cennika.

  Z pozostałych promocji: przez cały tydzień za wejście na basen na trzy godziny zapłacicie tak, jakbyście wchodzili na dwie, a w przypadku udania się na saunę z osobą towarzyszącą, przysługuje pół godziny relaksu gratis.

  Frontem do klienta stoi także Fitness Club (swoją drogą, zawsze zastanawiamy się – dlaczego po prostu nie Klub Fitness?) organizując zajęcia z trenerem osobistym. Plusy? Taki trener poświęca trenującemu pełną uwagę, może dostosować trening do potrzeb i możliwości zainteresowanego, czy rozpisać indywidualny plan treningowy. Poza tym, zawsze doradzi coś na temat diety i ewentualnego stosowania suplementów. Chętni na odbycie jednorazowego lub ustalenie cyklu takich indywidualnych treningów powinni zadzwonić pod nr telefonu 603-775-864.

  Na koniec najciekawsze: 18 kwietnia o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej KCRiS zorganizuje Test Coopera. Jeżeli chcecie sprawdzić swoją aktualną kondycję fizyczną, to możecie wpaść i przebiec się te 12 minut.

  Na zachętę do skorzystania z usług KCRiS krótkie przypomnienie motywacyjne. Wiecie, ile kalorii ma jedno jajko – takie, jakie zjedliśmy składając sobie wielkanocne życzenia? Podobno 155. A z majonezem, to nawet nie chce nam się sprawdzać…

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *