• Rajd Mazowiecki ponownie w Kozienicach

  przez  • 14 kwietnia 2012 • Sport, Wydarzenia • 1 Komentarz

  Już za miesiąc miłośników motoryzacji z Kozienic i nie tylko czeka nie lada gratka. Ekstra dawkę adrenaliny zapewni bowiem zaplanowana na 12 maja na terenie naszej gminy jubileuszowa, 10. edycja Rajdu Mazowieckiego. Jak informuje oficjalna strona rajdu, tym razem organizatorzy przygotowali siedem odcinków specjalnych o łącznej długości 80 km. Na terenie lotniska Ułęż zorganizowany zostanie Rally Fan Park, w którym każdy amator sportów motorowych znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy planują m.in. pokazy historycznych samochodów rajdowych, driftu, jazdy na trolejach i ratownictwa drogowego. Nie zabraknie także gokartów oraz znanych osobistości ze światka sportów motorowych.

  Prezentacja załóg i start honorowy do 10. Rajdu Mazowieckiego odbędą się natomiast 11 maja w Kozienicach, w godzinach od 15:00 do 19:00, na terenie parkingu obok stadionu (róg ul. Sportowej i Warszawskiej).

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  1 komentarz do Rajd Mazowiecki ponownie w Kozienicach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *