• Ponad 3 mln zł za udziały w Stadninie Koni. Wiemy, kto jest nowym właścicielem

  przez  • 19 kwietnia 2012 • Wydarzenia • 10 komentarzy

  W dniu dzisiejszym odbyła się ogłoszona miesiąc temu przez Ministerstwo Skarbu Państwa licytacja w sprawie sprzedaży części udziałów Stadniny Koni w Kozienicach. Zgłoszenie do wzięcia udziału w aukcji złożyło i dopuszczonych zostało dwóch potencjalnych inwestorów.

  Pakiet 3096 udziałów kupił za kwotę 3,160 mln zł Aleksander Kiljańczyk. Kim jest nowy współwłaściciel Stadniny? To przedsiębiorca ze Stefanowa, prezes firmy AK-AGRO, która zajmuje się m.in. działalnością usługową wspomagającą produkcję roślinną, chów i hodowlę zwierząt gospodarskich, a także obróbkę nasion dla celów rozmnażania roślin.

  Drugim potencjalnym inwestorem był Cezary Zaręba, właściciel firmy Agrotechnik, produkującej koła i akcesoria do ciągników oraz maszyn rolniczych.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  10 komentarzy do Ponad 3 mln zł za udziały w Stadninie Koni. Wiemy, kto jest nowym właścicielem

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *