• Arti – Czas rozliczeń. Zobacz pierwszy klip kozienickiego rapera

  przez  • 21 kwietnia 2012 • Filmy, Kultura, Multimedia, Wydarzenia • 1 Komentarz

  Jeżeli jeszcze nie widzieliście, to informujemy, że tuż przed weekendem w sieci pojawił się zapowiadany przez nas pierwszy klip kozienickiego rapera Artiego do kawałka „Czas rozliczeń”. Zobaczcie:

  Co o nim sądzimy? Do warstwy muzycznej oraz wizualnej nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Naszym zdaniem bit jest najmocniejszą stroną tego numeru, ale wyprodukowany przez Nikei Productions klip także daje radę (widok na bloki – nie mamy pytań!). Tekstowo i jeżeli chodzi o flow słyszeliśmy już lepsze rzeczy w kozienickim rapie. Nie znaczy to, że tutaj jest kiepsko – wręcz przeciwnie. Jednak swego czasu Graliteratura, a potem Energia Membran zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, a my o tych składach i ich dokonaniach muzycznych pamiętamy.

  Jedno trzeba przyznać na pewno – takiego klipu jeszcze w kozienickim hip-hopie nie było. Szacunek dla tych, którzy się za to wzięli i zadbali o końcowy efekt. Całość, w dziesięciostopniowej skali, ocenilibyśmy na mocną „siódemkę”. A nawet „ósemkę” za to, że jest to kozienicka produkcja. Ale to tylko nasze zdanie, ocena należy do Was.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  1 komentarz do Arti – Czas rozliczeń. Zobacz pierwszy klip kozienickiego rapera

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *