• Muzyczne Smaki Europy: jest pierwszy klip

  przez  • 4 maja 2012 • Filmy, Kultura, Multimedia, Na luzie, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Tuż przed długim weekendem w sieci pojawiła się pierwsza część (czyli będą kolejne) oficjalnego klipu promującego wyprawę Łukasza Różyckiego w poszukiwaniu Muzycznych Smaków Europy. Pisaliśmy o niej już jakiś czas temu, więc nie będziemy się powtarzać (tym bardziej, że oficjalnie jeszcze cały czas świętujemy, w przeciwieństwie do maturzystów). W skrócie będzie tak: pieszy start z Warki bez grosza przy duszy, potem podróż po Europie wszelkimi środkami lokomocji, a po drodze koncerty uliczne, aby na owy transport zebrać potrzebne fundusze. W tle bardzo pozytywne przesłanie związane z realizacją własnych marzeń, pokonywaniem słabości itp.

  Warto zapoznać się z tą akcją i śledzić jej rozwój. Mamy informacje, że całość może być znacznie „grubsza”, niż nam się wydaje, głównie z powodu sponsorów z którymi aktualnie prowadzone są rozmowy. Ale póki co mamy embargo na podzielenie się z Wami tymi rewelacjami, więc zachęcamy chociaż do obejrzenia wspomnianego klipu:

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *