• Zespoły Jolokia i French Letters zagrały w Kozienicach. Zobacz wideorelację

  przez  • 31 maja 2012 • Filmy, Kultura, Multimedia, Na luzie, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  W sobotę 26 maja w pubie „Bachus” przy ul. Lubelskiej (szerzej znanym jako „u Zielonego”) swoje koncerty zagrały dwie kapele – warszawska Jolokia oraz dobrze wszystkim znani kozieniczanie z French Letters. Ci drudzy pojawili się na scenie po kilkumiesięcznej przerwie. Koncert „Frenchów” był też swego rodzaju „pożegnaniem” wokalisty zespołu ze znajomymi oraz kozienicką publicznością. Krzysiek Sztuk wyjeżdża bowiem na kilka miesięcy do USA. Proponujemy zahaczyć o Seattle i zostawić demówkę w Sub Pop!

  Przy okazji koncertu ekipa Wirtualnych Kozienic postanowiła zrealizować swój pierwszy materiał wideo. Było to możliwe dzięki uprzejmości mAstudio, z którym nawiązaliśmy współpracę. Materiałów, nie tylko z koncertów, będzie w przyszłości więcej. Jeżeli uważacie, że warsztatowo jest tak sobie, to zwróćcie uwagę, że po pierwsze dopiero się uczymy, po drugie robimy to w wolnym czasie, a po trzecie i tak nie zobaczycie tego nigdzie indziej!

  Po występie French Letters na scenie pojawił się jeszcze projekt Konkubinat. Tę delicję zostawimy jednak w szufladzie z napisem „niepublikowane”. Musi być jakiś ukłon w stronę tych, którzy tego dnia osobiście postanowili sprawdzić możliwości wokalne menedżera lokalu, czyli samego Zielonego. To trzeba było zobaczyć na żywo!

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *