• Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Chóru Aleksandrowa w Kozienicach. Ceny od 130 do 200 zł

  przez  • 2 sierpnia 2012 • Kultura, Wydarzenia • 1 Komentarz

  Jakiś czas temu informowaliśmy o październikowym koncercie legendarnego Chóru Aleksandrowa w Kozienicach. W ramach trwającego w dniach 5-11 października tournee po Polsce, zespół zagra w naszym kraju tylko siedem koncertów. Artyści odwiedzą Warszawę, Kraków, Gdańsk, Włocławek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostródę oraz rzecz jasna Kozienice. Trzeba przyznać, że znaleźliśmy się w dosyć zacnym gronie głównie sporo większych od naszego ośrodków miejskich.

  Występ Chóru Aleksandrowa zaplanowano na niedzielę 7 października na godz. 19. Odbędzie się w hali sportowej. Znane są już również szczegóły dotyczące cen biletów na to wydarzenie. Przy okazji pierwszej informacji o występie chóru wyraziliśmy nadzieję, że nie okażą się one zaporowe i jak najwięcej osób będzie sobie mogło pozwolić na uczestnictwo w koncercie.

  Dzisiaj już wiemy, że wejściówki na Chór Aleksandrowa będzie można nabyć w cenach od 130 do nawet 200 zł. Czy to dużo? Naszym zdaniem, mimo wszystko to trochę za drogo. Wiadomo, Chór Aleksandrowa, to Chór Aleksandrowa. Płacimy za luksusowy produkt pierwszej marki. Ale na pewno nie jest to towar pierwszej potrzeby. Przyznamy szczerze, że w pierwszej chwili, biorąc pod uwagę, że znajdujemy się w Kozienicach, ceny trochę nas zmroziły. Jednak podobną kwotę musielibyśmy wyłożyć chcąc obejrzeć taki sam występ w stolicy. Nie ma więc co narzekać, widocznie tyle kosztuje uczestnictwo w tego typu kulturalnym wydarzeniu.

  Miejmy nadzieję, że nabywcy się znajdą, chociaż jak sobie przypomnimy odwołany kilka lat temu z powodu zbyt słabej sprzedaży trzykrotnie tańszych wejściówek występ Jerzego Kryszaka (również w hali sportowej), to mamy pewne obawy. No cóż, najwyżej frekwencję uratują… albo nie będziemy kończyć. Bo jeszcze wykraczemy.

  Bilety na występ Chóru Aleksandrowa w Kozienicach dostępne są w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Można je nabyć od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 w siedzibie placówki przy ul. Al. 1 Maja 8. Więcej informacji na temat koncertu można uzyskać pod numerem telefonu 48 611 07 50.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  1 komentarz do Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Chóru Aleksandrowa w Kozienicach. Ceny od 130 do 200 zł

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *