• Dachowania bez konsekwencji. Spokojne Święta na kozienickich drogach

  przez  • 27 grudnia 2012 • Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Garść informacji z lokalnych dróg przekazała nam Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach. Tegoroczny okres Świąt Bożego Narodzenia na naszym terenie należał raczej do spokojnych. Do dwóch niegroźnych wypadków doszło natomiast dzisiejszego poranka.

  Pierwszy miał miejsce po godzinie 7 rano na trasie 79 w Garbatce Letnisko. Tuż przed przejazdem kolejowym 42-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego kierujący peugeotem wpadł w poślizg i dachował. Do podobnego zdarzenia doszło także w miejscowości Wólka Bachańska w gminie Gniewoszów. – Kierujący Hondą Civic 30-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i również dachował. Niestety, w tym pojeździe oprócz kierowcy jechała jego żona i dwoje małych dzieci. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało – mówi oficer prasowy kozienickiej policji Patrycja Zaborowska.

  W samych Kozienicach w okresie Świąt policjanci odnotowali 26 kolizji drogowych i zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Do innych, groźniejszych wypadków drogowych nie doszło.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *