• Studniówka 2013. Zobacz, jak bawili się tegoroczni maturzyści z I LO i ZS Nr 1!

  przez  • 21 stycznia 2013 • Multimedia, Na luzie, Wydarzenia • 4 komentarze

  Tydzień temu tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach rozpoczęli tradycyjny okres studniówkowy. W minioną sobotę natomiast na swojej studniówce bawiła się pierwsza grupa uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich. W blokach startowych czekają już pozostali maturzyści z „Zespołu”, którzy na swój bal udadzą się 26 stycznia. Jak co roku bale maturalne odbywają się w gościnnych progach sali widowiskowej kozienickiej elektrowni.

  Nie da się ukryć, że z roku na rok studniówki ewoluują i podlegają ciągłym zmianom. Co prawda Kozienice nie są jeszcze na etapie wielkiej imprezy z wynajętym hotelem, ale jeżeli chodzi o drink-bar, wiejski stół i tym podobne atrakcje, to owszem – były! Nie zabrakło okolicznościowych przemówień, a także lampki szampana za dobrze zdaną maturę. Poza odtańczeniem poloneza oraz walca  (z udziałem nauczycieli, a jakże), uczniowie z „Zielonego” imprezowali w rytm muzyki granej przez zespół Medium, natomiast maturzystów z ZS na parkiet porwała ekipa z Blers.

  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tych wyjątkowych imprez. Zobaczcie, jak bawili się na swoich studniówkach uczniowie z I LO i ZS Nr 1!

  Zdjęcia ze studniówki uczniów LO dostarczył Videomat. Fotografie z balu maturalnego uczniów ZS możecie natomiast zobaczyć dzięki uprzejmości ProCoreMedia.

  Studniówka I LO, 12 stycznia 2013 r.:

  Studniówka ZS Nr 1, 19 stycznia 2013 r.:

  Jak widać, zabawa była przednia. Obiło nam się o uszy (zresztą nie musiało, bo w tym sezonie to raczej norma), że na parkiecie królował ostatni hit zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”. Pozwólcie więc, drodzy maturzyści, że życząc Wam zdanej jak najlepiej matury i dostania się na wymarzone studia, przywołamy klasyków. Powodzenia w maju!

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  4 komentarzy do Studniówka 2013. Zobacz, jak bawili się tegoroczni maturzyści z I LO i ZS Nr 1!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *