• Zmiany w zarządzie ELKO. Prezes Krzysztof Zborowski odwołany

  przez  • 19 lutego 2013 • ELKO, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Z dniem 19 lutego 2013 roku Krzysztof Zborowski, Zygmunt Rachfalski oraz Arkadiusz Krakowiak przestają pełnić funkcje członków zarządu ENEA Wytwarzanie S.A. – poinformował późnym popołudniem portal cire.pl.

  Jak czytamy na stronach serwisu, do czasu uzupełnienia składu zarządu spółką kierować będą pozostali jego członkowie: Renata Czech, wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych oraz Stanisław Potyra, wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju.

  Krzysztof Zborowski pełnił funkcję prezesa zarządu ENEA Wytwarzanie S.A., a Zygmunt Rachfalski wiceprezesa ds. technicznych. Arkadiusz Krakowiak odpowiadał natomiast za obszar handlu.

  Przypominamy, że w ELKO trwa obecnie budowa nowego bloku energetycznego o mocy 1075 MW. Potężną, wartą ponad 6 mld zł inwestycję realizuje konsorcjum firm Hitachi Power Europe oraz Polimeks-Mostostal.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *