• Jest nowy zarząd ENEA Wytwarzanie S.A.! Krzysztof Sadowski prezesem

  przez  • 21 czerwca 2013 • ELKO, Wydarzenia • 5 komentarzy

  Krzysztof Sadowski, dotychczasowy wiceprezes ds. technicznych został nowym prezesem ENEA Wytwarzanie S.A.

  Jak wynika z informacji do których dotarły Wirtualne Kozienice, w dniu dzisiejszym rada nadzorcza ENEA Wytwarzanie S.A. wyłoniła nowy skład zarządu spółki. Na stanowisko prezesa zarządu powołano dotychczasowego wiceprezesa ds. technicznych Krzysztofa Sadowskiego. Wiceprezesem ds. technicznych został z kolei Piotr Andrusiewicz. Ponadto na stanowisko wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych wybrano Piotra Janickiego, a wiceprezesem ds. strategii i rozwoju został Grzegorz Staniewski.

  Nowy zarząd zastąpił stary w składzie: Andrzej Schroeder (prezes zarządu), Krzysztof Sadowski (wiceprezes ds. technicznych), Renata Czech (wiceprezes ds. ekonomiczno-finansowych) i Stanisław Potyra (wiceprezes ds. strategii i rozwoju).

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  5 komentarzy do Jest nowy zarząd ENEA Wytwarzanie S.A.! Krzysztof Sadowski prezesem

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *