• Miss Polski w Kozienicach. Tylko u nas zdjęcia półnagiej, polskiej Angeliny Jolie!

  przez  • 2 lipca 2013 • Kultura, Na luzie, Wydarzenia • 1 Komentarz

  Za nami trzeci już zorganizowany w Kozienicach półfinał konkursu Miss Polski oraz finał Miss Polski Nastolatek. W ostatni weekend zgromadzona w szczelnie wypełnionym kozienickim amfiteatrze publiczność była świadkiem prawdziwego festiwalu piękna. Poza samymi misskami oraz niezniszczalnym, wiecznie młodym Krzysztofem Ibiszem w okolicy sceny krążyła także kuso ubrana celebrytka Agnieszka Orzechowska, czyli polska Angelina Jolie. Biorąc pod uwagę charakter wydarzenia, jakim były wybory miss, postanowiliśmy na chwilę zamienić się w lokalną bulwarówkę i jako jedyni publikujemy jej zdjęcia! Skandal był naprawdę blisko!

  Zacznijmy jednak od konkursu. W sobotę jury wybrało 23 najpiękniejsze ich zdaniem (co do paru wyborów można by mieć wątpliwości, ale nie narzekajmy) kandydatki do tytułu Miss Polski. Dodatkową laureatkę wyłonili kozieniccy samorządowcy z burmistrzem Tomaszem Śmietanką na czele. Tytuł Miss Kozienic przypadł Annie Pyrek i z tym wyborem akurat nie ma sensu za wiele dyskutować. Aplauz zgromadzonej publiczności był jego potwierdzeniem. Kandydatki pojawiły się na scenie w kostiumach kąpielowych, sukniach ślubnych, a także ubrane w stroje nawiązujące do folkloru, co ciekawie korespondowało z występem grupy Future Folk. Tutaj mała uwaga – być może nie mamy racji i powinniśmy iść do lekarza od oczu i uszu, ale nie macie wrażenia, że grali oni, delikatnie mówiąc, „na żywo z dyskietki”? Widzowie jednak bawili się świetnie. Wszyscy też dowiedzieliśmy się z czego składa się ciasto, a także co to jest spalony. Nie mamy też wątpliwości, że do miejskiej legendy przejdzie również „Marzena ze Szczecina”. Typowe, plenerowe, imprezowe żarty – pod tym względem było prawie jak w Opolu, w czym oczywiście sporą zasługę miał wspomniany Krzysztof Ibisz. Sam amfiteatr w prowadzonej na żywo transmisji w ogólnopolskim kanale TV4 prezentował się świetnie (chyba nawet lepiej, niż w rzeczywistości). Tym razem gmina postawiła chyba na promocję w stylu agro, gdyż na ekranie nie brakowało koni, krów i zielonej trawki. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku kandydatki na miss wizytowały m.in. elektrowniane hałdy węgla, więc urozmaicenie było jak najbardziej na miejscu.

  W niedzielę z kolei odbył się finał konkursu Miss Polski Nastolatek. Chyba trochę niespodziewanie wygrała go siedemnastoletnia Monika Abramczyk z Łodzi. Faworytką jakichś trzech-czwartych amfiteatru była bowiem Adrianna Schneider, szesnastolatka z Krakowa. Na całe szczęście przypadł jej jednak lokalny tytuł Miss Jovi. Monika Abramczyk wyjechała z kozienickiego amfiteatru wygranym skuterem wraz z voucherem na roczny kurs nauki języków obcych pod ręką. Tego dnia na kozienickiej scenie wystąpiła także m.in. Honorata „Honey” Skarbek, a całość poprowadził prezenterski duet Iwona Rejzner oraz Kuba Klawiter.

  No i wreszcie najostrzejszy kąsek, czyli rubryka towarzyska. Agnieszka Orzechowska – polska Angelina Jolie, znajdująca się na czarnej liście celebrytów z którą nie chcą się zadawać inni celebryci modelka (?), była dziewczyna Radosława Majdana, która marzy o Cristiano Ronaldo, a której małpka Angie błędnie przewidziała wynik meczu Polska – Grecja podczas finałów Euro 2012 (mamy wymieniać dalej?), pojawiła się w Kozienicach półnaga (takie słowo-wytrych, żeby tekst dobrze pozycjonował się w Google), w sukience za 12 tys. zł z odkrytym biustem, zaprojektowanej przez Sylwię Romaniuk oraz w biżuterii Lewanowicz, a jedyną rzucającą się w oczy częścią jej garderoby były skromne stringi.

  No i niech ktoś powie, że w ten jeden weekend wielki świat nie zajrzał na chwilę do Kozienic?

  P.S. Jak zapewnił nas organizator konkursu Miss Polski Nastolatek, Agnieszka Orzechowska nie była oficjalnym gościem gali, a jej postać nie jest w żaden sposób powiązana ani z organizatorem, ani z samym konkursem.

  Zdjęcia dostarczył Arkadiusz Molenda, tel. 500-657-979.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  1 komentarz do Miss Polski w Kozienicach. Tylko u nas zdjęcia półnagiej, polskiej Angeliny Jolie!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *