• „Tak, że o”, czyli Kabaret Hrabi wystąpi w Kozienicach!

  przez  • 26 kwietnia 2014 • Filmy, Kultura, Multimedia, Na luzie, Wydarzenia • 1 Komentarz

  Po dobrych informacjach związanych z tegorocznym, koncertowym rozkładem jazdy, który zapowiada się niezwykle ciekawie (na dzień dzisiejszy wiemy, że w Kozienicach zagrają m.in. Kult, Dżem i Frühstück, ale pełna lista nie jest jeszcze zamknięta), czas na pierwszą, potwierdzoną gwiazdę kabaretową. I w tym wypadku również mamy dla Was bardzo dobre wiadomości, bowiem w piątek 29 sierpnia, czyli w ramach pierwszego dnia Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w kozienickim amfiteatrze pojawi się legendarny… Kabaret Hrabi!

  Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia dotyczyły występu tego dnia w Kozienicach ekipy Kabaretu Nowaki, których w ubiegłym roku w ostatniej chwili zastąpił Ciach. W grę wchodził również Kabaret Młodych Panów, ale ostatecznie fani dobrego humoru nie mogli trafić lepiej. Kabaret Hrabi z Dariuszem Kamysem i Joanną Kołaczkowską na czele, wzmocniony postaciami Tomasza Majera i Łukasza Pietscha to prawdziwa legenda, godny kontynuator tradycji niepowtarzalnego Kabaretu Potem i przede wszystkim najlepszy obecnie kabaret na polskiej scenie.

  Hrabi zagrają w Kozienicach swój program „Tak, że o”, a zatem szykuje się potężna, dwugodzinna dawka inteligentnych, pozbawionych wątków politycznych i religijnych skeczów oraz piosenek, w których wszyscy przejrzymy się jak w lustrze, pokładając się przy okazji ze śmiechu od pierwszej do ostatniej minuty występu. Fani Kabaretu Hrabi wiedzą, że ich koncerty są lepsze niż prozac, a pozostali muszą nam uwierzyć na słowo – drugiego takiego składu na polskiej scenie kabaretowej nie znajdziecie!

  Początek występu Kabaretu Hrabi przewidziano na godz. 21:00. Przypomnijmy, że pierwszego dnia festiwalowego w kozienickim amfiteatrze zagra również gwiazda muzyki młodzieżowej Ewa Farna.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *