• Czesław Śpiewa zagra w „Galerii Smaku” w Kozienicach!

  przez  • 27 czerwca 2014 • Filmy, Kultura, Multimedia, Wydarzenia • 4 komentarze

  Przy okazji publikacji informacji na temat kabaretowych oraz muzycznych propozycji, jakie organizatorzy zaserwują nam podczas tegorocznego Dnia Energetyka napisaliśmy, że skomplikowana łamigłówka, jaką jeszcze do niedawna był niezwykle bogaty, koncertowy rozkład jazdy w bieżącym sezonie wakacyjnym, stała się obecnie prostym równaniem z jedną niewiadomą. Do odkrycia miały pozostać już tylko ostatnie karty z talii pod nazwą „Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata”. I wszystkie te karty zostały przez nas do końca odkryte. Jak się jednak okazuje, w dniu dzisiejszym niespodziewanie z talii wyskoczył jeszcze jeden joker w postaci… Czesława Mozila!

  Kilka godzin temu na facebookowym fanpage’u restauracji Galeria Smaku pojawiła się zajawka tego wydarzenia. Czesław Śpiewa wystąpi w tym lokalu 18 lipca o godz. 20:30. Bilety będą do nabycia na miejscu, czyli w restauracji Galeria Smaku przy ul. Jana Kochanowskiego 5c w Kozienicach. Ich sprzedaż ruszy w najbliższy piątek. Wszystkim chętnym do obejrzenia na żywo tego kameralnego koncertu radzimy trzymać rękę na pulsie, gdyż jak zaznaczają organizatorzy ilość wejściówek będzie ograniczona. Ceny? Jak za udział w tego typu wydarzeniu bardzo przystępne: 35 zł od 4 lipca i 45 zł w dniu koncertu.

  Temu, kto wpadł na pomysł i miał możliwość ściągnięcia do Kozienic Czesława Mozila należy się szacunek. Miejmy nadzieję, że publiczność dopisze, bo wszyscy fani tego artysty wiedzą, że nie boi się on eksperymentów i mówiąc krótko – będzie czego posłuchać. Wszak Czesław Śpiewa to nie tylko słynna „Maszynka do świerkania”, ale także takie projekty i numery, jak zamieszczony poniżej „Postój Zimowy” do tekstu Czesława Miłosza. Klimat tego klipu po prostu wbija w fotel. Kto jeszcze nie widział, temu polecamy poświęcić te kilka minut oraz posłuchać i obejrzeć tę perełkę. Prawdziwy majstersztyk!

  A tutaj jeszcze link do wydarzenia na Facebooku: Czesław Śpiewa w Galerii Smaku. Wybieracie się?

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  4 komentarzy do Czesław Śpiewa zagra w „Galerii Smaku” w Kozienicach!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *