• Czesław Mozil: Kozienice to taki mały spontan przed Jarocinem. Wyjątkowy koncert zespołu Czesław Śpiewa w Galerii Smaku!

  przez  • 17 lipca 2014 • Filmy, Kultura, Multimedia, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Tylko dwa koncerty w Polsce zagra przed trzymiesięczną przerwą zespół Czesław Śpiewa z Czesławem Mozilem na czele. W sobotę kapela udaje się na festiwal do Jarocina, ale już w piątek o godz. 20:30 wystąpi w restauracji Galeria Smaku w Kozienicach! To ostatnia szansa, żeby kupić bilet na to wyjątkowe wydarzenie.

  – Koncert w Kozienicach to taki mały spontan przed Jarocinem – zapowiedział na swoim fanpage’u na Facebooku Czesław Mozil. Potem zespół zamyka się w studio, aby pracować nad swoim nowym albumem zatytułowanym „Księga Emigrantów Tom 1”. Na scenę powróci ponownie dopiero w październiku.

  Piątkowy koncert jest zatem świetną okazją dla wszystkich kozieniczan, żeby posłuchać zespołu Czesław Śpiewa na żywo. A będzie nie tylko czego posłuchać, ale i obejrzeć. Swoje występy grupa podnosi bowiem do rangi spektakli muzycznych. – Są to wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi oraz freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy – mówi Małgorzata Frankowska, menadżer zespołu Czesław Śpiewa. Grupa ma na koncie 15 nominacji do Fryderyków, 3 zdobyte statuetki oraz ponad 800 zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Wczoraj Czesław Mozil wrócił z Danii do Polski. – W Kozienicach wystąpimy pierwszy raz w historii, mimo tych kilkuset koncertów zagranych w ciągu ostatnich 6 lat! – żartuje.

  Zespół Czesław Śpiewa wystąpi w Kozienicach w składzie: Czesław Mozil, Marie Louise von Bulow (Sosser), Karen Duelund Guastavino, Martin Bennebo Pedersen, Hans Find Moeller oraz Jakob Munck Mortensen.

  Nie ma co ukrywać – szykuje się bardzo ciekawa, muzyczna podróż do krainy tanga, nowoczesnego popu, folku i awangardy. Bilety w dniu koncertu (18 lipca) są do nabycia na miejscu, czyli w restauracji Galeria Smaku przy ul. Jana Kochanowskiego 5c w Kozienicach w cenie 45 zł. Do zobaczenia na koncercie!

  Link do wydarzenia na Facebooku: Czesław Śpiewa w Galerii Smaku.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *