• Piątkowa dogrywka z Czesławem Mozilem. Kolejny koncert w Galerii Smaku!

  przez  • 10 października 2014 • Filmy, Kultura, Multimedia, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Jeżeli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów na dzisiejsze popołudnie i wieczór, to mamy dla Was bardzo dobre informacje. Po znakomitym przyjęciu przez publiczność podczas lipcowego koncertu zespołu Czesław Śpiewa w Galerii Smaku, jego lider, czyli Czesław Mozil postanowił odwiedzić ten lokal jeszcze raz! Tym razem wystąpi w ramach tzw. solo act’u, a całość rozpocznie się dzisiaj o godz. 20:00. Bilety w cenie 45 zł są do nabycia na miejscu, w restauracji Galeria Smaku.

  – Solo act’y to takie moje ego przed koncertami z całym zespołem – mówi Czesław Mozil. Dzisiejszego wieczoru kozienicka publiczność będzie miała okazję usłyszeć najnowsze kawałki z albumu Czesław Śpiewa „Księga Emigrantów. Tom I”. Jego premiera miała miejsce 5 października.

  Jeżeli z jakichś powodów nie byliście na koncercie zespołu Czesław Śpiewa w lipcu, to koniecznie musicie nadrobić tę zaległość. Nawet jeśli do tej pory sądziliście, że połączenie nowoczesnego popu i folku to nie są Wasze klimaty muzyczne, gwarantujemy: do czasu!

  Bilety na koncert są do nabycia na miejscu, czyli w restauracji Galeria Smaku przy ul. Jana Kochanowskiego 5c w Kozienicach w cenie 45 zł. Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku i do zobaczenia na koncercie!

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *