• Jakub Bilke, były piłkarz MG MZKS Kozienice walczy o życie. Rodzina apeluje o pomoc

  przez  • 21 października 2014 • Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Jakub Bilke, wychowanek Broni Radom, były piłkarz MG MZKS Kozienice, a także Jagiellonii Białystok i GKS Bełchatów walczy o życie. W ciężkim stanie przebywa w jednym z radomskich szpitali. U czterdziestolatka zdiagnozowano ciężką chorobę trzustki. Rodzina Jakuba Bilke zaapelowała o pomoc do kibiców i poprosiła, żeby oddawali krew.

  Krew można oddawać przez najbliższe dwa tygodnie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu przy ulicy Limanowskiego 42. Wystarczy się zgłosić i poinformować, że chce się oddać krew dla Jakuba Bilke.

  Jakub Bilke w poważnej piłce debiutował w radomskiej Broni. Pierwsze oficjalne spotkanie rozegrał jako 15-latek i od razu w debiucie strzelił dwa gole Lubliniance Lublin. Na dalszym etapie swojej kariery był zawodnikiem m.in. GKS Bełchatów i Jagiellonii Białystok. Przez trzy sezony reprezentował także barwy MG MZKS Kozienice.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *