• Chaos informacyjny w sprawie remontu mostu w Ryczywole. Zamknięcie prawdopodobnie w poniedziałek i to na dwa miesiące!

  przez  • 22 października 2014 • Wydarzenia • 2 komentarze

  Jak wynika z najświeższych informacji przekazywanych przez firmę Trakt S.A., generalnego wykonawcę remontu drogi krajowej nr 79, zamknięcie mostu w Ryczywole zostało przesunięte o kilka dni. Firma cały czas czeka bowiem na decyzję Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie planu objazdu.

  – Kiedy tylko otrzymamy taką decyzję, rozpoczniemy rozstawianie znaków informacyjnych. Wówczas po 2-3 dniach możliwe byłoby zamknięcie mostu – powiedział na antenie Radia UCHO Bogdan Durlik, kierownik budowy. Jeżeli GDDKiA przekaże decyzję do końca tygodnia, to najbardziej prawdopodobnym terminem zamknięcia mostu w Ryczywole będzie poniedziałek. – Chcemy pozwolić wyjechać dojeżdżającym do pracy w Warszawie mieszkańcom Kozienic, w związku z czym zamknięcie mostu planujemy na godz. 10:00 – dodaje Durlik.

  Remont mostu potrwa prawdopodobnie do dwóch miesięcy. Wcześniej firma Trakt S.A. informowała w specjalnym piśmie skierowanym do samorządów oraz kozienickich służb o zamknięciu przeprawy tylko w najbliższy czwartek. Zmianą zaskoczeni są kozieniccy przewoźnicy, którzy muszą teraz w trybie pilnym zaktualizować swoje rozkłady jazdy.

  Fragment pisma firmy Trakt S.A. w sprawie zamknięcia mostu w Ryczywole

  Obecnie ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, kiedy i na jak długo tak naprawdę nastąpi zamknięcie mostu w Ryczywole. Póki co w sprawie panuje chaos informacyjny. Kiedy tylko dotrą do nas nowe informacje, natychmiast przekażemy je naszym Czytelnikom.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  2 komentarzy do Chaos informacyjny w sprawie remontu mostu w Ryczywole. Zamknięcie prawdopodobnie w poniedziałek i to na dwa miesiące!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *