• Oficjalnie: most w Ryczywole zostanie zamknięty w poniedziałek o godz. 10:00. Zobacz mapę objazdów!

  przez  • 24 października 2014 • Wydarzenia • 3 komentarze

  Most na drodze krajowej nr 79 w Ryczywole zostanie zamknięty w poniedziałek o godz. 10:00 – wynika z oficjalnego komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jego przebudowa potrwa do końca roku. „Objazdy będą obowiązywały do około 20 grudnia” – czytamy w informacji płynącej z firmy Trakt S.A., generalnego wykonawcy remontu.

  Poniżej publikujemy specjalną, przygotowaną przez GDDKiA mapę z organizacją ruchu na czas remontu mostu w Ryczywole.

  Tymczasem podczas czwartkowego spotkania sołtysów i przewodniczących komitetów osiedlowych w Urzędzie Miejskim w Kozienicach pojawił się pomysł wytyczenia alternatywnej trasy objazdu, która miałaby obejmować leśną drogę prowadzącą z Woli Chodkowskiej do Chodkowa. Po częściowym utwardzeniu, drogą tą mógłby się poruszać transport osobowy, co znacznie skróciłoby trasę objazdu, szczególnie mieszkańcom najbliższych okolic Ryczywołu. Do propozycji pozytywnie odniósł się obecny na spotkaniu Leszek Ruszczyk, wicemarszałek województwa mazowieckiego.

  Póki co pewne jest jedno i tę informację możecie przekazać wszystkim zainteresowanym: w poniedziałek o godz. 10:00 most na drodze krajowej nr 79 w Ryczywole zostanie zamknięty.

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  3 komentarzy do Oficjalnie: most w Ryczywole zostanie zamknięty w poniedziałek o godz. 10:00. Zobacz mapę objazdów!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *