• KS Energia Kozienice – Ursus Warszawa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

  przez  • 13 maja 2015 • Filmy, Multimedia, Sport, Wydarzenia • 0 Komentarzy

  Mecz półfinałowy mazowieckiego Pucharu Polski: KS Energia Kozienice – Ursus Warszawa [TRANSMISJA NA ŻYWO]. Początek spotkania: godz. 17:00, studio przedmeczowe: godz. 16:30.

  Oświadczenie

  W imieniu firmy Live Media Production, producenta sygnału z wczorajszego meczu Energii Kozienice z Ursusem Warszawa, pragniemy przeprosić wszystkich kibiców i sympatyków obu zespołów, którzy wczoraj oczekiwali na zaplanowaną transmisję z meczu Pucharu Polski w Kozienicach.

  O godzinie 16:15, na 15 minut przed planowym rozpoczęciem studia meczowego, na naszym stanowisku na stadionie w Kozienicach doszło do awarii sprzętowej, która uniemożliwiła nam rozpoczęcie przekazu o czasie. Nasza kilkuosobowa ekipa bezzwłocznie przystąpiła do jej usuwania. Usterka okazała się jednak bardzo poważna, co sprawiło, że nie udało się jej naprawić w trakcie trwania spotkania. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność – zarówno władzom klubu Energia Kozienice, jak i przedstawicielom firmy Enea Wytwarzanie sp. z o.o., za wzorowe przygotowanie obiektu do środowej transmisji, a także nieocenioną pomoc w trakcie usuwania usterek w trakcie meczu.

  Nasza firma od początków swojej działalności w 2011 roku ponad wszystko stawia zadowolenie swoich klientów i widzów z jakości produkowanych przez nas transmisji na żywo. Rozumiemy, jak wielu kozienickich kibiców zasiadło tego dnia przed ekranami swoich komputerów i ubolewamy, że incydentalna usterka techniczna uniemożliwiła nam podzielenie się bardzo gorącymi sportowymi emocjami, które towarzyszyły środowemu szlagierowemu pojedynkowi półfinałowemu. Dlatego też jeszcze w dniu dzisiejszym podejmiemy z klubem Energia Kozienice rozmowy, zmierzające do zrekompensowania wszystkim sympatykom kozienickiej piłki zaistniałej sytuacji.

  Z piłkarskim pozdrowieniem,

  Mateusz Romian
  CEO

  Komentarze

  O serwisie

  Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, której sprawy Kozienic nie są obojętne. Z uwagą śledzimy lokalną politykę, przyglądamy się problemom z jakimi borykają się nasza rodzina, sąsiedzi i znajomi. Cieszymy się z sukcesów sportowych i wkurzamy z powodu dziurawych ulic. Nie mamy sformalizowanej redakcji. Zajmujemy się różnymi rzeczami, a ten serwis jest naszą oddolną inicjatywą. Jest tworzony przez kozieniczan i dla kozieniczan.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *